Akce a fotografie

Výročí 60. let - 2.10.2015

Dne 2.10.2015 jsme oslavili 60. výročí vzniku našeho zařízení. A protože je to více jak půl století existence, oslava proběhla s patřičnou úctou, v duchu zábavy a vesele prožitého odpoledne.

Oslavy se zúčastnilo mnoho hostů, v neposlední řadě 1. náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje paní Mgr. I. Stráská, která po úvodním slovu našeho pana ředitele Mgr. J. Hájka popřála našemu zařízení mnoho spokojených uživatelů a příjemně prožité budoucí dny.

celý text
Foto

Výstava ručních prací - 25.9.2015

I v tomto roce jsme se zúčastnili již tradiční "Výstavy ručních prací nejen seniorů", která se konala v Domově pro seniory v Lidické ul. ve Strakonicích.

celý text
Foto

ZOO Praha - 9.9.2015

Dne 9. 9. 2015 se v Praze konal „Den v zoo pro osoby se zdravotním postižením“, kterého jsme se také zúčastnili. Počasí nám při odjezdu z DOZP moc nepřálo. Do autobusu jsme nastupovali za deště. Během cesty se ale umoudřilo a vítala nás slunečná Praha.

Posilnili jsme se svačinou, prohlédli výčet komentovaného krmení a cvičení zvířat, které zoo slibovala za hezkého počasí, zorientovali se v plánku zoologické zahrady a mohli vyrazit. V Zoo Praha můžeme navštívit 12 pavilonů a shlédnout více než 150 expozic. Což bylo nad naše síly.

 

celý text
Foto

Rafty - 7.9.2015

Ledové rafty

Ve dnech 7. a 8. září jsme i přes nepřízeň počasí vyrazili na dlouho plánovanou akci, sjíždění Vltavy na raftech.

 

celý text

FotoPár slov o našem Domovu

Tradice poskytování sociálních služeb zde začala už v roce 1955.

 


FotoModerní budovy

Celý areál DOZP Osek prošel v letech 1999-2002 rozsáhlou přestavbou. 
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací