Výročí 60. let

Dne 2.10.2015 jsme oslavili 60. výročí vzniku našeho zařízení. A protože je to více jak půl století existence, oslava proběhla s patřičnou úctou, v duchu zábavy a vesele prožitého odpoledne.

Oslavy se zúčastnilo mnoho hostů, v neposlední řadě 1. náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje paní Mgr. I. Stráská, která po úvodním slovu našeho pana ředitele Mgr. J. Hájka popřála našemu zařízení mnoho spokojených uživatelů a příjemně prožité budoucí dny.

Program začal vystoupením "Oseckého potulného divadla", které si pro návštěvníky připravilo průřez vzniku našeho domova od roku 1955 až po součastnost. Na vystoupení se skvěle podílela i naše dechová kapela Osečanka. Velký potlesk byl odměnou všem vystupujícím. Poté k mikrofonům byly pozvané děti ze Základní umělecké školy Strakonice, které výborně zahrály na dechové nástroje a zazpívaly. Závěr hlavního programu patřil tanečním vystoupením v country stylu, v podání dětí z Dětského domova Kašperské Hory a taneční skupiny Rozálie ze Strakonic. Následovala diskotéka, na kterou se těšila všechna děvčata z Domova Petra Mačkov a samozřejmě i naši klienti.

Ke zpestření programu byla ještě připravena výstava autentických fotografií o vzniku, budování a životě v našem domově, dále výstava výrobků z našich terapeutických dílen a jejich prodej.

Perfektní tečkou za zdařilým odpolednem bylo občerstvení pro všechny hosty i klienty, které pro svou originalitu bylo všemi moc chváleno.

Jednoduše shrnuto - slavnostní odpoledne nemělo chybu a bylo důstojným vyvrcholením 60. výročí vzniku našeho DOMOVA.

 

 

       I. Zárubová

 Přidejte svůj komentář

 Jméno, přezdívka, nebo třeba +++ ;-) :
 E-mail (nemusíte vyplňovat):
 Přidejte svůj komentář ( nebo cokoliv co máte na srdci )
 úsměv spiklenecké mrknutí řehot hlasitý smích úšklebek neutrální výraz smutek pláč naštvání stydí se brýle
 údiv vyplazuje jazyk cože polibek andílek palec tučně  kurzíva  podtrženě  

KomentářePříspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)


FotoPár slov o našem Domovu

Tradice poskytování sociálních služeb zde začala už v roce 1955.

 


FotoModerní budovy

Celý areál DOZP Osek prošel v letech 1999-2002 rozsáhlou přestavbou. 
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací